Firma konsultingowa

Galactica oferuje możliwość współpracy firmom konsultingowym, które wdrażają ISO lub prowadzą audyty w przedsiębiorstwach. Skorzystaj z naszych narzędzi, które ułatwią Ci pracę i zaoszczędzą cenny czas.

Polecaj nasze narzędzia swoim klientom. Utwórz z nimi wspólną platformę, na której będziesz pełnić rolę konsultanta/nadzorcy nad systemem pomagając przygotować jego strukturę według Twoich rekomendacji. W prosty sposób zarządzaj zdalnie bazami swoich klientów poprzez przełączanie się na ich konta jako konsultant/nadzorca, wszystkie prace wykonując z własnego biura. Rekomenduj nasze oprogramowanie, a każde polecenie zakończone sukcesem przyniesie Ci dodatkową prowizję od aktywnego abonamentu klienta. Brak ograniczeń co do ilości klientów i prosty system prowizyjny może sprawić, że stanie się to znaczącą częścią Twojego dochodu.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami: partners@galactica.pl

Reseller

Współpraca z resellerami może mieć charakter ogólnopolski lub lokalny, tzn. obejmować działalność partnera na danym terytorium, najczęściej konkretne miasto, województwo. W ramach współpracy możliwe jest dostosowanie optymalnego zakresu wykonywanych działań ze strony partnera, stosownie do jego możliwości i umiejętności. W zakresie działań prowadzonych przez resellerów są:

  • Pozyskiwanie klientów i prowadzenie rozmów z potencjalnymi klientami, w tym prowadzenie prezentacji systemu w siedzibie klienta.
  • Prowadzenie działań reklamowych dla produktu Panotica Hydra 4.0.
  • Prowadzenie szkoleń z obsługi systemu, zarówno szkoleń wdrożeniowych jak i szkoleń wtórnych dla pracowników.

Zapraszamy do współpracy firmy informatyczne zajmujące się sprzedażą i wdrażaniem systemów informatycznych, a także osoby prywatne z doświadczeniem w branży informatycznej.

Oferujemy stałą współpracę, pełne wsparcie dla partnerów, atrakcyjne wynagrodzenie.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami: partners@galactica.pl

Korzystaj za darmo