Panotica Hydra 4.0

Nowoczesne oprogramowanie

dla firm dbających o jakość

Korzystaj za darmo
hero img

Panotica Hydra 4.0 QMS

to system do zarządzania jakością,
który pozwala znacznie obniżyć koszty i podnieść zwroty z inwestycji (ROI)
Większa produktywność pracowników
Wykorzystanie systemu Panotica Hydra pomaga zredukować procesy manualne, a tym samym ryzyko błędów ludzkich.
Dostęp do aktualnych danych
Posiadając dostęp do raportów w czasie rzeczywistym pracownicy mogą podejmować bardziej świadome i trafne decyzje oraz ograniczać przestoje.
Ograniczenie reklamacji i zwrotów
Panotica Hydra zapewnia stałą i spójną kontrolę jakości, co prowadzi do zmniejszenia liczby wad produktu i reklamacji serwisowych.
Podniesienie wydajności produkcji
Usprawnienie procesów oraz zwiększenie wydajności prowadzi do osiągnięcia większej efektywności produkcyjnej.
Wyższy poziom satysfakcji klientów
Zgodność z normami ISO oznacza większą ilość zadowolonych klientów, co przekłada się na wzrost możliwości sprzedażowych i biznesowych.
Aktywizacja pracowników
Panotica Hydra pozwala zintegrować wszystkich pracowników na platformie systemu angażując ich w doskonalenie firmy.

Panotica Hydra 4.0

Pierwsza polska platforma online do zarządzania jakością

O systemie

Panotica Hydra to webowe oprogramowanie dedykowane przedsiębiorstwom posiadającym wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9000 lub innym. Oprogramowanie pozwala nie tylko zgromadzić procesy doskonalenia firmy w jednym systemie, ale także aktywnie zintegrować wszystkich pracowników na platformie systemu, zdalnie nadzorować działania mające na celu poprawę jakości oraz zaangażować pracowników w doskonalenie przedsiębiorstwa.

Hydra posiada nowoczesny responsywny interfejs, który pozwala na pracę na dowolnych urządzeniach z przeglądarką internetową (komputer, tablet, smartfon). Interfejs dostosowuje się do urządzenia pozwalając użytkownikowi na wygodną pracę.

Panotica Hydra stanowi drugą odsłonę oprogramowania do zarządzania procesami jakościowymi w biznesie. Pierwsza wersja programu stworzona została w 2008 r. i z powodzeniem funkcjonuje w wielu międzynarodowych firmach posiadających swoje oddziały na terenie Polski m.in. Toyota Material Handling, Amcor, Huf Group, Segepo Group, Sempertrans.

zrzut hydra

Wyróżniki systemu

Korzystając z doświadczenia zdobytego przy tworzeniu pierwotnej wersji systemu, prowadząc liczne badania i konsultacje w zakresie ewaluacji produktu z aktualnymi klientami, nasi programiści przygotowali kolejny niepowtarzalny produkt z zamiarem dystrybucji na całym świecie.

Wyróżniki systemu:

 • nowoczesny, responsywny interfejs dostosowujący się do każdego urządzenia komputerowego, łatwy w obsłudze i nie wymagający szkoleń dla użytkowników,
 • integracja zespołu na platformie systemu, umożliwiająca każdemu pracownikowi aktywne uczestnictwo w doskonaleniu procesów jakości,
 • asystent użytkownika w postaci tablicy informacyjnej zawiera strefę powiadomień o zadaniach do wykonania i pozwala na ogólny przegląd wszystkich modułów,
 • dostęp do programu możliwy z dowolnego urządzenia mobilnego lub stacjonarnego,
 • łatwy i niedrogi sposób pozwalający spełnić wymagania norm ISO,
 • niski koszt utrzymania oprogramowania na serwerach oraz obsługi serwisowej,
 • technologia wykonania oprogramowania pozwala bardzo szybko wprowadzać i dostosowywać zmiany,
 • nieustanny rozwój oprogramowania o nowe moduły i funkcjonalności.
zrzut hydra

Zewnętrzna firma do ISO?

System Panotica Hydra oferuje również dostęp dla firm pośredniczących np. firm audytorskich i kontrolingowych. Przedstawiciel firmy audytorskiej może posiadać dostęp do jedynie wyodrębnionego fragmentu do systemu w celu poprawnego przeprowadzenia audytu, zgodnego z zawartym harmonogramem. Dostęp do systemu dla niezależnego, obiektywnego audytora daje większą szansę dostrzeżenia błędów czy braków w przedsiębiorstwie, co prowadzi do większej skuteczności prowadzonych działań. Szczegółowe omówienie audytu skutecznie wskazuje przydatne narzędzia, takie jak choćby szkolenia personelu.

zrzut hydra

Nowe normy jakościowe

Konkurencyjność rynku stawia przed przedsiębiorstwami coraz wyższe wymagania, a jakość w świecie biznesu oznacza konieczność sprostania zadeklarowanym i oczekiwanym potrzebom. Obecnie certyfikat do zarządzania jakością jest praktyką, a wdrożenie systemu zarządzania jakością wynika nie tylko z prawa. Jednym z głównych celów normy ISO 9001 jest stabilność i powtarzalność procesów w organizacji, a tym samym zapewnienie jak najwyższej jakości wyrobów lub usług, które są dopasowane do wymagań klienta. Od września 2018r. obowiązuje znowelizowana norma ISO 9001, która nie traktuje ryzyka jako pojedynczego elementu systemu zarządzania, lecz ma podejście systemowe, w którym organizacja analizując swoje otoczenie, analizuje zagrożenia i szanse.

Zalecane są działania:

 • przeanalizowanie zagrożeń i podjęcie stosownych działań,
 • zwiększenie nacisku na cele organizacji,
 • identyfikacja luk w przedsiębiorstwie,
 • aktualizacja systemu do zarządzania o zmienione wymagania i ich weryfikacja,
 • przeprowadzenie odpowiednich szkoleń
zrzut hydra

Twoje korzyści

Zastosowanie narzędzi Panotica Hydra efektywnie wpłynie na Twoje przedsiębiorstwo. Ograniczysz koszt związany ze sprawnym przetwarzaniem reklamacji od klientów, a wdrożenie działań zapobiegawczych na pewno zwiększy satysfakcję klienta. System przyczyni się do optymalnego wykorzystania zasobów przedsiębiorstwa, dodatkową motywacją i mobilizacją dla pracowników jest analizowanie ich aktywności w systemie. Każdy pracownik będzie włączony w proces doskonalenia. Pełna kontrola nad pracą przedsiębiorstwa spowoduje optymalizację procesów, szybką reakcję na zaistniałe niezgodności w postaci podejmowania skutecznych działań. Oprogramowanie gwarantuje szybki dostęp do danych wynikowych, w celu oceny realizacji procesów poprzez raporty z reklamacji, audytów, niezgodności.

Zależy nam na Państwa sukcesie zatem niewielkim kosztem oferujemy profesjonalne wdrożenie, bezpieczeństwo danych oraz usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstwa przy użyciu narzędzi, które oferuje Panotica Hydra.

Nowoczesne oprogramowanie i nowoczesny design dają możliwość pracy z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Pracuj wygodnie i miej dostęp do aplikacji gdziekolwiek jesteś.

zrzut hydra

Zestaw narzędzi

ułatwiających pilnowanie
najnowszych norm ISO

Cieszymy się zaufaniem

Wybrani klienci galactica
tesco
neapco
toyota
wienerberger
eaton
mondi
huf
pesa
amcor
sma
siropol
upc
Dekorglass Działdowo S.A.
W imieniu swoim i Zarządu Spółki Dekorglass Działdowo S.A. mam przyjemność zarekomendować firmę Galactica Oprogramowanie dla firm jako solidnego i rzetelnego partnera w zakresie świadczonych usług. Dzięki wdrożonemu systemowi Hydra mamy uporządkowane i zautomatyzowane procesy w naszej organizacji. Narzędzia programu pozwalają nam na skuteczny nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa, a także ułatwiają i przyspieszają podejmowanie jakichkolwiek działań. Galactica Hydra w pełni wpisuje się w definicję wspomagania doskonalenia przedsiębiorstwa, dzięki dopasowaniu do potrzeb klienta, a także wspomaga procesy zarządzania systemami jakości (i nie tylko), które funkcjonują w organizacji, w tym nadzór nad dokumentacją i danymi.
Anna Majewska Quality and Organization Development Dep. Direcor Dekorglass Działdowo S.A.
SIROPOL
Galactica Hydra daje nam usystematyzowanie podstawowych obszarów działalności organizacji, a także przekłada się na zwiększenie wydajności pracowników i ich zaangażowania. Nadzór nad procesami w przedsiębiorstwie daje ogromne korzyści w postaci większej wiarygodności, a także kontroli nad niezgodnościami, a w konsekwencji działaniami zapobiegawczymi. Dzięki Hydrze mamy możliwość generowania danych wynikowych w postaci rozmaitych raportów z reklamacji, audytów i niezgodności.
Maciej Mazurkiewicz Z-ca Prezesa Zarządu Siropol Sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji "Goster"
Narzędzia Galactica świetnie sprawdzają się w zarządzaniu procesami produkcyjnymi. Z poziomu systemu mam szybki dostęp do zleceń, a także analizy danych, które chcę kontrolować. Współpracę z Galacticą wyróżnia indywidualne podejście do klienta, zrozumienie potrzeb, a także najwyższy standard bezpieczeństwa danych.
Paweł Pater Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji "Goster"
Korzystaj za darmo